عکس از توافق دو فرد در معامله جهت انجام طراحی سایت

نمونه قرارداد آماده طراحی سایت

امروز برایتان نمونه قرارداد طراحی سایت را آماده کردیم تا با سفارشی سازی و تکمیل اطلاعات آن برای خود از آن در پروژه های خود استفاده نمایید.

اهمیت استفاده از قرارداد در انجام پروژه های برنامه نویسی و طراحی سایت

در انجام پروژه های برنامه نویسی اگر شما کارتان را به یک شرکت و یا تیمی میسپارید باید حتما قرارداد مناسبی باتوجه به توافقات طرفین و لحاظ تمامی انتظارات طرفین به صورت شفاف در قرارداد در روند کلی طراحی می تواند برای کارفرما بسیار مفید واقع شود

مزایای بستن قرارداد طراحی سایت

 1. مشخص بودن انتظارات طرفین به صورت شفاف
 2. معتبر بودن از لحاظ قانونی و در صورت نقص حقوق طرفین امکان پیگیری از مراجع قضایی وجود دارد
 3. اطلاع از صحت اطلاعات درج شده در نمونه قرارداد طراحی سایت و همچنین سربرگ معتبر
 4. روند کلی پروژه و نحوه تحویل مشخص می شود
 5. قابل ارائه به اداره مالیات به عنوان هزینه های کسب و کارتان
 6. و…..

عکس نمونه قرارداد پشتیبانی سایت

نمونه قرارداد پشتیبانی سایت

یکی دیگر از نمونه قرارداد طراحی سایت این هست که شما می توانید با داشتن قرارداد مناسب با شرکت های طراحی سایت و یا تیم ها کارهای پشتیبانی سایتتان را به مدت توافقی به آن ها بسپارید.

عکس از لپ تاپ و سایت اینترنتی و توضیح نکاتی در قرارداد سایت های فروشگاهی

نکاتی در قرارداد سایت های فروشگاهی

 • تکلیف وارد کردن اطلاعات محصولاتتان را در ابتدا مشخص کنید و در قرارداد طراحی سایت ذکر نمایید.
 • درگاه های بانکی خود را مشخص نمایید و در قرارداد طراحی سایت نام هایشان را بیاورید.
 • اگر طرف مقابل به شما قول دریافت مجوز هایی مانند نماد اعتماد الکترونیکی را میدهد حتما سعی کنید در قرارداد طراحی سایت فروشگاهی تان نوشته شود.

عکس دریافت اطلاعات اکانت هاست و دامنه

دریافت اطلاعات اکانت هاست و دامنه

اطلاعات دامنه و هاست یا سرور شما مهم ترین و حیاتی ترین موضوعات شما هستند اگر شما اطلاعات ورود به این ها را در دست نداشته باشید مانند این هست که مغازه ای دارید ولی کلید و سندی برای اثبات مالکیت آن در دست شما وجود ندارد.

حتما در ابتدا دامنه را از فرد طراح درخواست نمایید به نام شما ثبت نمایند و اطلاعاتش را در اختیارتان قرار دهند و همچنین یک دسترسی به فایل های هاست خود همیشه داشته باشید.

و تمامی این اطلاعات را در نمونه قرارداد طراحی سایت که در دست شماست بخواهید تا کاملا تضمین نمایند که در اختیارتان قرار خواهند داد.

اگر نمیدانید هاست چیست؟ این مقاله را مطالعه نمایید.

عکس امنیت اطلاعات سایت

امنیت اطلاعات سایت

بعد از راه اندازی سایت به خصوص در سایت های فروشگاهی امینت به دلیل تراکنش مالی و اطلاعات محرمانه مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد این موضوع را هم در نمونه قرارداد طراحی سایت خود از ابتدا مشخص نمایید تا از مشکلات احتمالی در آینده پیش گیری نمایید.

عکس ارسال قرارداد طراحی سایت از طریق اینترنت

نمونه قرارداد سایت به صورت اینترنتی

افراد و یا شرکت هایی هستند که به صورت اینترنتی برای شما قرارداد هایی را ارسال میکنند و شما باید از آن ها اسکن گرفته امضاء و  سپس دوباره برای آن ها ارسال نمایید.

این نوع قرارداد ها جدیدا بسیار مرسوم شده است زیرا دیگر نیاز هایتان را با داشتن موتورهایی مانند گوگل می توانید از شهر های دیگر هم رفع نمایید با کیفیت بالا و حتی قیمت خیلی کم تر از مرکز شهر خود بنابراین شاید امکان مراجعه به صورت حضوری به مکان مورد نظر خود را نداشته باشید

می توانید با مشتریان نمونه کارهای آن ها تماس حاصل فرمایید و اگر صحت انجام خدمات آن ها را تایید نمودند و باز هم با چک کردن مجوز های سایت، نشان های اعتماد و موارد دیگر مانند آدرس یا تلفن می توانید اقدام به منعقد کردن قرارداد با آن شرکت و یا فرد کنید.

 

عکس بک آپ از فایل های سایت

بک آپ از فایل های سایت

بعد از طراحی و تکمیل سایت درخواست بک آپ نمایید و فایل را در یک حافظه خارجی نگه داری نمایید زیرا داشتن بک آپ به صورت مداوم می تواند سایت شما را از هر گونه مشکلات احتمالی که در آینده شاید به وجود بیایند ایمن می نماید.

 عکس بروزرسانی مداوم و رفع خطاهای احتمالی سایت

بروزرسانی مداوم و رفع خطاهای احتمالی

یکی دیگر از تعهداتی که نیاز هست شما به عنوان کارفرما از مجری خود بگیرید بروزرسانی و رفع خطاهای احتمالی سایت در طول همکاری شما با آن مجموعه می باشد

روز به روز امکانات گسترده ای وارد دنیای وب می شود و مطمعا شما هم در ابتدای کار از همه امکانات مورد نیاز سایتتان با خبر نیستید و به مرور با برخوردن به مشکلات به فکر رفع آن ها خواهید افتاد که یک سری امکانات برای سایتتان اضافه نمایید که در این شرایط باید از ابتدا به فکر ارتقاء و بروزرسانی امکانات سایت خود حتما باشید.

 

خدمات استودیو طراحی ادشو: طراحی سایت در تبریز

 

متن نمونه قرارداد طراحی سایت


بسمه تعالی

قرارداد طراحی و پیاده سازی وب سایت شرکت ……………………..

طرفین قرارداد:
این قرارداد بین ……………………….. به شماره پروانه …………. از صنف خدمات رایانه ای به نمایندگی ………………………………. به نشانی ………………………………………………………………………………………………………از یک طرف که از این پس مجری نامیده می شود و شرکت ……………………………… به مدیر عاملی………………………… به نشانی …………………………………………….. که از این پس کارفرما نامیده می شود از طرف دیگر مطابق مفاد ذیل منعقد می گردد:
تاریخ شروع قرارداد : همزمان با تاریخ عقد قرارداد بین طرفین می باشد.

ماده ۱- شرح قرارداد
۱-۱- محتویات سایت به شامل موارد زیر می باشد :
تبصره : شمای کلی گرافیک سایت بایستی به تأیید کارفرما برسد و هرگونه تغییر در گرافیک کار بعد از نهایی شدن و تأیید آن توسط کارفرما می تواند موجب دریافت هزینه گردد.

۱-۱- هاست
• فراهم نمودن هاست بر روی سرورهایی که از لحاظ قدرت، سرعت ، امنیت و پایداری دارای شرایط مناسبی باشند.(شرایط سرورها در سایت شرکت موجود می باشد)
تبصره : اطلاع و یادآوری به کارفرما در زمان قبل از تاریخ انقضا هاست به عهده مجری می باشد.
۱-۲- دامنه
• فراهم نمودن دامنه مورد درخواست کارفرما.
تبصره: اطلاع و یادآوری به کارفرما در زمان قبل از تاریخ انقضا دامنه به عهده مجری می باشد.
۱-۳- پشتیبانی
• پشتیبانی سایت در مراحل مختلف طبق ۵-۴
ماده ۲- مدت قرارداد
برای موارد ذکر شده در ماده ۱ به شرح زیر زمان برای پیاده سازی پروژه لازم است:
اجراي اين قرارداد طی دو فاز انجام خواهد شد که مدت فاز اول آن که شامل تهیه و انجام تنظیمات مربوط به هاست و دامنه مربوطه و طراحی صفحه نخست سایت و گرافیک سایت می باشد ، ………………. روز کاری می باشد.
فاز دوم شامل اتمام طراحی کلیه قسمت های قید شده در قرارداد می باشد که در مدت ………….. روز کاری پیاده سازی خواهد شد.
ماده ۳- مبلغ قرارداد
۳-۱- مبلغ کل قرار داد پیاده سازی …………………………… ريال مي باشد،
۳-۲- مبلغ مربوط به دامنه و هاست سایت در انتهای سررسید هر سال با توجه به قیمت دامنه و هاست در همان سال محاسبه و به کارفرما اعلام می گردد.

تبصره: مبلغ ذکر شده در بند ۳-۱ با هزینه مربوط به هاست و دامنه در سال اول خواهد بود.
تبصره: بدیهی است در صورت عدم پرداخت هزینه های مربوط به تمدید دامنه و هاست پس از اعلام مجری در سررسید هر سال ، مجری هیچگونه مسئولیتی در قبال عواقب از بین رفتن اطلاعات و داده های سایت و هرگونه خسارات وارده به سیستم را نخواهد داشت.
تبصره : مبالغ فوق برای موضوع طراحی و پیاده سازی نرم افزار و پشتیبانی یکساله آن بوده و برای پشتیبانی سال های آتی و نحوه ی آن قرارداد جداگانه ای بسته خواهد شد.

ماده ۴- نحوه پرداخت
۴-۱- مبلغ …………………………. ريال پس از اتمام طراحی و پیاده سای فاز اول کار و مبلغ ……………………………. ريال آن پس از اتمام طراحی و پیاده سای فاز دوم به مجری پرداخت می گردد.
۴-۲- مبالغ مربوط به فازهای طراحی و پیاده سازی پس از اتمام فاز قبلی و برطرف شدن عیوب آن ، بطور کامل به صورت نقدی دریافت خواهد شد.

ماده ۵- تعهدات مجري
۵-۱- مجري موظف است نسبت به تامين نيروي انساني و کارشناسان لازم جهت اجراي مفاد قرارداد اقدام کند .
۵-۲- مجري تعهد مي نمايد در صورت درخواست کارفرما عمليات توسعه موضوع قرارداد را طي عقد قرارداد جديدي عهده دار گردد.
۵-۳- مجري تعهد مي نمايد که در صورت انقضاء زمان قرارداد و عدم تحويل موضوع قرارداد به ازاي هر روز ديرکرد به نسبت يک روز از مبلغ قرارداد (حاصل تقسيم مبلغ قرارداد بر تعداد روزهاي زمان قرارداد) بعنوان خسارت وارده از ديرکرد به کارفرما بپردازد و کارفرما مي تواند مبلغ مذکور را از مطالبات مجري کسر نمايد.
تبصره : تاخيرات ناشي از عدم پاسخگويي يا اعلام نظر کارفرما به استعلام هاي مجري در خصوص متد ها، طرح هاي تکميلي و صفحات ساخته شده به سقف زماني قرارداد اضافه مي شود.

۵-۴- مجري به مدت یک سال پس از تحويل کامل، پشتيباني سايت شامل اشکالات نرم افزاري و منطقي را بعهده مي گيرد. بديهي است اين پشتيباني شامل مواردي از قبيل تغيير در طراحي و ساختار سايت و يا کم و زياد کردن ماژولهاي موضوع قرارداد نبوده و در صورت درخواست مجري، بصورت جداگانه صورتحساب جداگانه صادر خواهد شد.
لازم به ذکر است تمامی درخواست های مربوط به فاز پشتیبانی و رفع نواقص احتمالی که از سمت کارفرما ارائه می گردد باید حتما از طریق ایمیلی که مجری در اختیار کارفرما قرار می دهد انجام گیرد.
۵-۵- مجری هیچ گونه مالکیتی بابت دامنه (های) کارفرما ندارد و مالیکت دامنه (ها) متعلق به کارفرما می باشد.

ماده ۶- تعهدات کارفرما
۶-۱- کارفرما متعهد مي گردد مبالغ مندرج در ماده ۳ و ساير تعهدات مالي قرارداد را مطابق با ماده ۴ و سایر شرایط قرارداد به مجري پرداخت نمايد در غير اين صورت به ازاي هر روز ديرکرد به نسبت يک روز از مبلغ قرارداد (حاصل تقسيم مبلغ قرارداد بر تعداد روزهاي زمان قرارداد ) بعنوان خسارت وارده از ديرکرد به مجري بپردازد. در صورت تعلل در پرداخت بيش از يک هفته، مجري تعهدي نسبت به ادامه و اتمام پروژه نداشته و کليه خسارات وارده بر عهده کارفرما خواهد بود.
۶-۲- چنانچه کارفرما قرارداد را در هر مرحله فسخ نمايد، مبالغ پرداختي ماده ۴ مسترد نشده و ضمنا متعهد به پرداخت کليه هزينه هاي انجام شده تا آن مرحله بعنوان خسارت مي باشد.
۶-۳- کارفرما متعهد مي گردد فردي را بعنوان نماينده تام الاختيار خود براي نظارت پياده سازي موضوع قرارداد به مجري معرفي
نمايد می باشد.
۶-۴- حداکثر فرصت اعلام نظر نماينده کارفرما در خصوص متدها ، طرح هاي تکميلي و صفحات ساخته شده پس از تحويل سيستم در هر فاز، ۷ روز کاري مي باشد. بديهي است عدم اعلام نظر کتبي در مهلت اشاره شده به معني تاييد آن فاز خواهد بود. لازم به ذکر است که پس از تحويل و تائید هر فاز ، در صورت درخواست کارفرما براي اعمال تغييرات، صورتحساب جداگانه صادر خواهد شد.

ماده ۷- قهريه (فورس ماژور )
در مورد تاخيرات ناشي از حوادث قهريه مانند سيل ، زلزله ، آتش سوزي ، جنگ و . . . مجري از مسئوليت مبراست و ادامه همکاري منوط به توافق طرفين مي باشد .

ماده ۸- حل اختلافات
در صورت بروز اختلافاتي که ممکن است در حين اجراي اين قرارداد يا بر اثر تغيير و تفسير مندرجات آن بين طرفين قرارداد رخ دهد و نتوان آنها را از طريق مذاکره و يا مکاتبه حل نمود ، نظر شوراي عالي انفورماتيک بعنوان داور مرضي الطرفين ملاک عمل بوده و لازم الاتباع براي طرفين خواهد بود ،ودر غير اين صورت اختلاف از طريق مراجع ذيصلاح قابل پيگيري خواهد بود.

اين قرارداد در هشت ماده و دو نسخه که هر کدام حکم واحد و دارای ارزش و اعتبار یکسان می باشند تحت قوانين جمهوري اسلامي ایران تنظيم و پس از امضاء مبادله گرديد .

 

مهر و امضاء کارفرما

آقاي …..
شرکت……………………………….

 

مهر و امضاء مجري

آقاي ……

شرکت ……………..


 

دانلود نمونه فایل های doc ,pdf  قرارداد طراحی سایت

دانلود فایل doc قرارداد طراحی سایت

دانلود فایل pdf قرارداد طراحی سایت

 

 

 

[تعداد: 7    میانگین: 4.6/5]
جعبه نظرات

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

 • سلام ،خوش آمدید , مهمان
 • خروج
 • ورود

  Or use one of these social networks

معرفی ادشو

خدمات ادشو

خدمات ادشو

درخواست تحلیل سایت

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مجوزات و حامیان ما

عکس مجوزات و حامیان ادشو

ثبت درخواست مشاوره
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
پیشنهاد اِد برای شما
ماموریت ادشو

پیام اِد: از این که با انتشار مطالب این وبسایت به همراه منبع به ترویج مباحث آموزشی کمک می کنید از شما سپاسگزارم