ماجرای ما

داستان خلق شخصیت اٍد

برند ادشو تحت نظر موسسه صنف الکترونیک ائل دار اقدم با عنوان، استارتاپی در حوزه ارائه خدمات آموزشی و طراحی سایت به وجود آمده در سال ۱۳۹۶ به وجود آمده است.
موسسه صنف الکترونیک ائل دار اقدم در سال ۱۳۹۲ و با شماره ثبت ۱۹۰۳ و شناسه ملی ۱۰۲۰۰۴۶۰۰۴۸ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.
 

 

دکتر ابوالفضل نقی زاده

آقای اِد

توحید عزیززاده

مجتبی مولائی

علی عظیمی

نازنین عمادی فر

سپیده سلطانی

زهرا پاسبان

فاطمه حسین پور

 

 

خدمات ادشو: 

  • ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
  • انجام خدمات طراحی سایت و بهینه سازی سایت
  • بازاریابی اینترنتی
  • و ارائه خدمات آموزشی در حوزه طراحی سایت

 

داستان به وجود آمدن شخصیت آقای اِد

در حال حاضر کشور ما در شرایطی رو به جلو در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد و با توجه به فراگیر شدن گوشی های هوشمند استفاده از اینترنت به راحتی برای کاربران امکان پذیر شده است در این میان کسب و کار ها نیز باید با این تغییر همگانی خود را وفق داده و کسب و کار های خود را وارد حوزه اینترنت نمایند و از این فضا برای توسعه و رونق کسب و کار خود استفاده عالی نمایند.

مشکلاتی که بسیاری از این صاحبان کسب و کار ها با آن درگیر هستند نداشتن سایتی عالی متناسب با کسب و کار خودشان می باشد که این عمل گاهی با عدم آگاهی فرد متقاضی طراحی سایت و سوء استفاده برخی شرکت های طراحی سایت از این موضوع رخ می دهد.

اِد کیست؟

اِد نام شخصیت ماست که قرار هست به شما کمک بکند تا بتوانید کسب و کار اینترنتی خود را هر چه بهتر و آسان تر در زمین گسترده اینترنت بنا بکنید.

نام ادشو ؟ یعنی چی؟

اِد تشبیهی از فردی خوشحال،متخصص و ثروتمند می باشد که هر کسی دلش میخواد تبدیل به یک اِد شود و در این جا هست که ماجرای ادشو آغاز شد…

 

ثبت درخواست مشاوره
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
پیشنهاد اِد برای شما
ماموریت ادشو

پیام اِد: از این که با انتشار مطالب این وبسایت به همراه منبع به ترویج مباحث آموزشی کمک می کنید از شما سپاسگزارم